ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW

Do każdego projektu zapraszamy profesjonalistów z różnych dziedzin, szukając rozwiązań i inspiracji tam, gdzie nikt się ich nie spodziewa.

Pracujemy autorskimi metodami ko-kreacji, włączając klientów i odbiorców do fazy projektowania, dzięki czemu tworzymy wartościowe, angażujące i lubiane treści.

Bazujemy na koncepcji “turkusowej organizacji” stawiając na partnerstwo, zaufanie i pracę zespołową w zespole i z klientami.

IMG_4722 2

NASZ ZESPÓŁ

STAŁY SKŁAD ZESPOŁU

Małgosia Żmijska

CEO

Odkąd została Mamą Eustachego i Nastki współtworzy Mamy Projekt, podbijając nowe lądy i sięga gwiazd. Praktyk pracy projektowej. Buduje kompetentne zespoły do skutecznego realizowania projektów z pogranicza sztuki, edukacji i biznesu. 

mamy projekt, fot. agnieszka cytacka ACF_5226 www

Joanna Studzińska

CEO

Współtworzy Mamy Projekt z daleka i z bliska. W biurze z oknem na Granadę wymyśla wystawy, gry i projekty, słucha, analizuje i pisze. Fanka  nowych technologii w pracy i analogowych interakcji w relacjach. 

2022_0107_12534700

Joanna Guszta

Project Manager NIEMAPA
Education Expert

Derdonczyk

Magda Derdończyk

PR Project Manager

DSCF8600

Rafał Kupiński

Project Manager Ekoeksperymentarium

STALE WSPÓŁPRACUJEMY

Zależnie od specyfiki projektu współpracujemy z ilustratorami i specjalistami różnych dziedzin.

  1. dr. Sebastian Szklarek ekolog i hydrolog, konsultacja i wsparcie merytoryczne

  2. Karolina Dylik-Ostrowska, social media ninja czy co tam chcesz Karo FOT ZNAJDZ

  3. Joanna Kurkiewicz, producentka: wystawy, instalacje, przestrzenie FOTT https://drive.google.com/file/d/1Y9YH_xzyBdebg5pLynsOz_J87KM1Wa1V/view?usp=sharing

NASZE WARTOŚCI

KIEDY PODEJMUJEMY SIĘ NOWEGO WYZWANIA

Łączymy cele inicjatyw publicznych i prywatnych z potrzebami odbiorców. Szczególną ważny jest dla nas design, będący nie tylko atrakcyjną i angażującą oprawą, ale nośnikiem merytorycznych treści.

Dbamy o najwyższą jakość estetyczną, użytkową i merytoryczną, każdy projekt przygotowując w multidyscyplinarnych zespołach o różnorodnych kompetencjach po to, by działać skutecznie. 

Innowacyjne wystawy i wydawnictwa realizujemy kompleksowo: od przygotowania planu, przez pozyskanie partnerów, produkcję i montaż, po zbudowanie publiczności i działania promocyjne.

zainteresowała Cię współpraca?

POROZMAWIAJMY!

277962971_2279987762155156_1111860681442322634_n