DSCF8520

NA PEŁNYCH OBROTACH

Stale przygotowujemy nowe projekty, aktualizujemy i planujemy nowe podboje wszechświata.

CO U NAS SŁYCHAĆ?

PODEJRZYJ OSTATNIE WAŻNE ETAPY, PREMIERY I PLANOWANE REALIZACJE

OtWARCIE EKOEKSPERYMENTARIUM
EkoEksperymentarium wraca jako wystawa na Gdynia Design Days! Wpadnijcie latem do Muzeum Miasta Gdynia. www.ekoeksperymentarium.pl
2 lipca 2022, Gdynia
KATO URBAN CORNER - ZACZYNAMY
Odpalamy Kato Urban Corner, wystawę, forum i stronę z grami o Celach Zrównoważonego Rozwoju z okazji ONZ-towskiej konferencji World Urban Forum.
10 czerwca 2022, Katowice
NIEMAPA-KOLOROWANKA PORT ŁÓDŹ
Bawimy się z formatem NIEMAP, powstaje kolorowanka z nowym komiksowym sznytem wykonana przez Tomka Kaczkowskiego. Podejrzyj efekt na stronie NIEMAPA.pl
Maj 2022, Łódź
JAK KUPOWAĆ BY NIE MARNOWAĆ
Premiera nowej gry w Ekoeksperymentarium.pl stworzonej we współpracy z LIDL Polska. Uczestnicy "robią zakupy" i ćwiczą dobre wybory.
Kwiecień 2022, Polska
Woda w szkole
Jak wydać nowoczesny i prosty podręcznik? Temat rzeka? Mierzymy się z wyzwaniem projektowania wydawnictwa o oszczędzaniu wody.
Marzec 2022, Łódź
WITAJCIE! - KARTY PRACY DLA DZIECI Z UKRAINY
Wszystkie ręce na pokład i koncentrujemy się na pomocy dla ukraińskich dzieci. Wydajemy i udostępniamy powitalne karty pracy po polsku i ukraińsku.
Luty 2022, Polska
ZIELONE LABORATORIUM LAFARGE
Organizujemy i prowadzimy konkurs dla szkół dla Fundacji Lafarge. Przygotowujemy stronę, scenariusze lekcji, zadania, nagrody i prowadzimy komunikację oraz trzymamy kciuki!
Styczeń 2022, Polska
PRACOWNIA EDUKACYJNA W HEVELIANUM
Otwarcie zaprojektowanej i zrealizowanej przez nasz zespół pracowni edukacyjnej w Domu Zdrojowym w Hevelianum. W pracowni nasza wystawa poświęconą piramidzie postępowania z odpadami.
Grudzień 2021, Gdańsk

zainteresowała Cię współpraca?

POROZMAWIAJMY!

mamy projekt, fot. agnieszka cytacka ACF_5055 2