NA PEŁNYCH OBROTACH

Stale przygotowujemy nowe projekty, aktualizujemy i planujemy nowe podboje wszechświata.

CO U NAS SŁYCHAĆ?

PODEJRZYJ OSTATNIE WAŻNE ETAPY, PREMIERY I PLANOWANE REALIZACJE

NIEMAPA LASY PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ POLSKI

To czternaście gotowych propozycji na spędzenie czasu na terenie nadleśnictw RDLP w Szczecinie - od Morza Bałtyckiego aż po Słubice i Nowy Tomyśl.

10 grudnia 2022, Szczecin
EKOEKSPERYMENTARIUM W WARSZAWIE

Interaktywną wystawę o ekologii można odwiedzać w Muzeum Warszawskiej Pragi do 26.02.2023. Zapraszamy zarówno zorganizowane grupy szkolne, jak i rodziny, które chcą zobaczyć jak każdy z nas może chronić środowisko.

17 listopada 2022, Warszawa
NIEMAPA OTO DĄB

Do kin wchodzi dokument "Serce dębu", a wraz z nim nasza najnowsza NIEMAPA OTO DĄB o tym niezwykłym drzewie.

7 października 2022, cała Polska
premiera niemapy lasy okolic zielonej góry

Zielonogórskie lasy można odkrywać z NIEMAPĄ. Sosnowe lasy kryją w sobie nie tylko podgrzybki!

23 września 2022, Zielona Góra
ekoeksperymentarium w bwa wrocław główny

EkoEksperymentarium można zobaczyć w BWA Wrocław Główny. Działamy ze szkołami i przedszkolami - odwiedzą nas tysiące dzieci.

22 września 2022, Wrocław
KOLEJNY ROK Z EKOEKSPERYMENTARIUM

Rozpoczynamy trzeci rok z programem edukacyjnym EkoEksperymentarium.pl. Odświeżone latem gry i scenariusze czekają na dzieci ze szkół i przedszkoli. W tym roku idziemy po milion zagrań!  WWW.EKOEKSPERYMENTARIUM.PL

1 września 2022
4500 osób na wystawie w gdyni

EkoEksperymentarium w Muzeum Gdyni odwiedziło ponad 4500 gości a wystawa została spakowana i przewieziona do Wrocławia, gdzie wkrótce nowa odsłona!

28 sierpnia 2022, Gdynia
PREMIERA NIEMAPY LASY ŁÓDZKIEGO

Premiera NIEMAPY Lasy Łódzkiego była fantastycznym piknikiem edukacyjnym dla rodzin. Zapraszamy na leśne wycieczki w okolice Łodzi.

28 lipca 2022, Łódź
OtWARCIE EKOEKSPERYMENTARIUM
EkoEksperymentarium wraca jako wystawa na Gdynia Design Days! Wpadnijcie latem do Muzeum Miasta Gdynia. www.ekoeksperymentarium.pl
2 lipca 2022, Gdynia
KATO URBAN CORNER - ZACZYNAMY
Odpalamy Kato Urban Corner, wystawę, forum i stronę z grami o Celach Zrównoważonego Rozwoju z okazji ONZ-towskiej konferencji World Urban Forum.
10 czerwca 2022, Katowice
NIEMAPA-KOLOROWANKA PORT ŁÓDŹ
Bawimy się z formatem NIEMAP, powstaje kolorowanka z nowym komiksowym sznytem wykonana przez Tomka Kaczkowskiego. Podejrzyj efekt na stronie NIEMAPA.pl
Maj 2022, Łódź
JAK KUPOWAĆ BY NIE MARNOWAĆ
Premiera nowej gry w Ekoeksperymentarium.pl stworzonej we współpracy z LIDL Polska. Uczestnicy "robią zakupy" i ćwiczą dobre wybory.
Kwiecień 2022, Polska
Woda w szkole
Jak wydać nowoczesny i prosty podręcznik? Temat rzeka? Mierzymy się z wyzwaniem projektowania wydawnictwa o oszczędzaniu wody.
Marzec 2022, Łódź
WITAJCIE! - KARTY PRACY DLA DZIECI Z UKRAINY
Wszystkie ręce na pokład i koncentrujemy się na pomocy dla ukraińskich dzieci. Wydajemy i udostępniamy powitalne karty pracy po polsku i ukraińsku.
Luty 2022, Polska
ZIELONE LABORATORIUM LAFARGE
Organizujemy i prowadzimy konkurs dla szkół z Fundacją Lafarge. Przygotowujemy stronę, scenariusze lekcji, zadania, nagrody i prowadzimy komunikację oraz trzymamy kciuki!
Styczeń 2022, Polska
PRACOWNIA EDUKACYJNA W HEVELIANUM
Otwarcie zaprojektowanej i zrealizowanej przez nasz zespół pracowni edukacyjnej w Domu Zdrojowym w Hevelianum. W pracowni nasza wystawa poświęcona piramidzie postępowania z odpadami.
Grudzień 2021, Gdańsk

zainteresowała Cię współpraca?

POROZMAWIAJMY!

mamy projekt, fot. agnieszka cytacka ACF_5055 2